לילך מזרחי

מאז ומתמיד נמשכתי לתחום היופי והיצירה.

אל תחום ציורי פנים נחשפתי מעט לפני פורים 2015, כאשר בתי, זוהר, ביקשה שאאפר אותה בהתאם לתחפושת.

אותה תקופה היתה תקופת משבר עבורי, היה זה חודשיים לאחר שאיבדתי את אמי היקרה ז"ל ובנוסף "חיפשתי  את עצמי" בפן התעסוקתי.

הפידבקים והתגובות הנלהבות של הסובבים אותי מהאיפור, גרמו לי להבין שעליי ללכת עם הלב, וכמו כן הרגשתי שאמי מכוונת אותי מלמעלה-לבחור בדרך היצירה שתפסה חלק נכבד בחייה, ושאותה כל כך אהבה, ובכך גם להנציח את זכרה, וכך מתוך המשבר צמח ונבנה העסק.

כיום תוכלו ליהנות ממגוון שרותים ומוצרים שאני מציעה, ולהפוך את האירוע שלכם צבעוני, ססגוני ומעניין יותר-אירוע שהאורחים שלכם ימשיכו לדבר עליו גם לאחר שיסתיים.

כמו כן אני שוזרת זרים לראש, קשתות, צמידים ועוד מפרחי משי איכותיים ובהתאמה אישית.

לכל השרותים והמוצרים אותם אני מציעה מכנה משותף והוא:

להכניס צבע ולשמח אתכם ואת האורחים שלכם ברגעים החשובים לכם בחיים, תוך מתן שרות מקצועי, סבלני ואדיב ולהעניק לכם יחס אישי וחברי.

אני מזמינה אתכם להתרשם מעבודותיי וממגוון השרותים אותם אני מציעה וליצור קשר לפרטים נוספים.

לילך

היצירה שלי ברגע שלך

המלצות

"רציתי להגיד לך תודה ענקית על זה שהיית חלק מהיום הולדת של הבן שלי. תודה רבה על היחס, על הסבלנות, ובעיקר על איפור מושלם ומושקע. אין עליךךך ממליצה בחום!!"
דר מוריה כחלון 8.6.15
עמדת ציורי פנים ביום הולדת
"לילך... תודה תודה תודה! היית פשוט מושלמת! עשית לילדים שלי את היום.. אין לי מילים! כל האמהות פשוט בהלם מהמקצועיות שלך.. לא הבינו מאיפה הבאתי אותך : ) את פשוט תותחית.. רק עכשיו אחרי מלחמה הצלחתי לשכנע את הילדודס להוריד את האיפור.. הם רצו ללכת לגן ככה.. אין עלייך!שאפו ענקי.. באמת!! "
רינת יום טוב 29.11.15
עמדת ציורי פנים ביום הולדת
"לילך המדהימה!! כישרון נדיר שמשולב עם אדיבות וסבלנות אין קץ. היא ישבה אצלנו ביומולדת 3 שעות וציירה לילדים בלי הפסקה! הילד האחרון קיבל בדיוק את אותו יחס ואותו דיוק של ציור כמו הראשון!!!"
איילה בן ניסן 10.12.15
עמדת ציורי פנים ביום הולדת
"היית מושלמת כרגיל, מלאת אורח רוח, סבלנית ונימה, והבנות היו מאושרות ובעניים. תודה ענקית על הכל וברור שניפגש בהמשך!! אוהבת אותך!! "
רונית לוי , 19.1.16
עמדת ציורי פנים ביום הולדת
"לילך המדהימה! התמונות לא מצדיקות כמה כישרון ויצירתיות.. מאוד מקצועית ומסודרת, לילך נתנה לכל ילד וילדה ציור פנים מהמם. ממש נהנינו לראות כמה הילדים נהנו מהתהליך ומהבחירות האישיות שלהם, ורמת הציורים היתה מאוד איכותית ופשוט משגע. שאפו, הרמת לנו את המסיבת יום הולדת מעבר לציפיות"
לארה ניסים 16.6.16
עמדת ציורי פנים ביום הולדת
"מתלבטת כבר יומיים אם לחכות לתמונות או לכתוב כבר על החוויה שלנו איתך, לילך. אז החלטתי לכתוב עכשיו ולחזור עם תמונות כשיהיו. לילך, אין מילים לתאר את העבודה שלך, התמונות לא עושות מספיק חסד איתן, את הכי מיוחדת ומקצועית שנתקלנו בה אי פעם! אני כותבת בלשון רבים כי מילא אני,אבל כל אמא שהיתה ביום הולדת של תמר-רוזה שלי לא מפסיקה להתפעל מהעבודה שלך! בנוסף, את אישיות, נעימה כל כך וסבלנית. פשוט כיף. כמו שאמרתי ואומרת שוב-עשית את יום ההולדת מבחינתנו "
לארה ניסים 16.6.16
עמדת ציורי פנים ביום הולדת
" תודה רבה יקירתי על ההשקעה כמו תמיד את אלופה!! הילדים נהנו מאוד ובמיוחד הנסיכה שלי ליאן!! שידרגת את הערב עם היצירות המדהימות שלך!! תודה רבה על הכל, מעריכה ואוהבת אותך מאוד"
חוה אבוטבול, 14.3.17
עמדת ציורי פנים ביום הולדת